HomeSport

Sonte në 23: 00 – Futbollisti në karantinë ( video )

Portali informativ FOLonline përmes FOL tv dhe produksionit Evolution Hd ju sjell një rrëfim mjaft interesant për futbollistin tërrnocas, Gjelbrim

Nagip Arifi kryetar i ri i komunës së Bujanocit
Mihajloviq përsëri përmend autostradën Bujanoc-Gjilan-Shtërpcë
Vizioni i “Bacit”

Portali informativ FOLonline përmes FOL tv dhe produksionit Evolution Hd ju sjell një rrëfim mjaft interesant për futbollistin tërrnocas, Gjelbrim Taipi.
Taipi, i cili mbron ngjyrat e klubit zvicerian „ Shafhauzen „ shpjegon detaje interesante se si duket jeta e një futbollisti në karantinë në pandemi, por ai flet edhe për jetën e tij private, karrierën, bashkëpunimin me futbollistët tjerë shqiptarë dhe të huaj, vendlindjen e tij, etj.
Të gjitha këto dhe biseda tjera interesante do t’i ndiqni sonte në Portretin premierë duke filluar nga ora 23:00 përmes faqes së Facebookut të FOLonline.

Për ta shikuar këtë rrëfim duhet t’i bëni „ like „ faqes së FOLonline në Facebook.

Shikim të këndshëm!

COMMENTS