HomeSport

Ku ndodhet Tërnoci e ku Lugina ? Këtë vikend fillon sezoni pranveror në Ligën Rajonale në Futboll

Këtë vikend starton pjesa pranverore e Ligës Rajonale në futboll, shkruan FOLonline. Pas sezonit vjeshtor, Tërnoci ndodhet në pozitën e tretë në tabelë me 32 pikë të tubuara, kurse Lugina është e nënta me 13 pikë. Tabelës i prinë BSK nga Bujanoci me 36 pikë.

Ka skaduar afati: 17 lista për zgjedhjet parlamentare, 8 kandidatë për president
Daçiq paralajmëron ankesë tjetër dhe kallëzim penal ndaj anëtarit të Këshillit Votues në Tërrnoc
Mustafa e Kamberi në Sanxhak

Këtë vikend starton pjesa pranverore e Ligës Rajonale në futboll, shkruan FOLonline.

Pas sezonit vjeshtor, Tërnoci ndodhet në pozitën e tretë në tabelë me 32 pikë të tubuara, kurse Lugina është e nënta me 13 pikë.

Tabelës i prinë BSK nga Bujanoci me 36 pikë.

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615