HomeNë fokus

Haziri pret Arifin

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka takuar sot homologun e tij nga Bujanoci, Nagip Arifin. Siç njofton kabineti i kryetarit të Gjila

Pajaziti ironizon me krerët e Bujanocit në shënimin e Ditës së komunës
Rahimi kalon në APN
PVD me ftesë publike për takim të premten

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka takuar sot homologun e tij nga Bujanoci, Nagip Arifin.
Siç njofton kabineti i kryetarit të Gjilanit, Haziri ka përgëzuar Arifin për rizgjedhjen në pozitën e kryetarit të Bujanocit, ndërsa Arifi ka thënë se koalicioni gjithshqiptarë duhet vlerësuar si shembull për të tjerët, transmeton FOLonline.
Në takim u bisedua edhe për bashkëpunimin e ndërsjellë si dhe situatën në kohë pandemie.

Njoftimi i plotë i komunës së Gjilanit:

Lutfi Haziri pret në takim kryetarin e Bujanocit, Nagip ArifiGjilan, 19 gusht 2020 – Kryetari i Komunës së Gjilanit,…

Gepostet von Komuna e Gjilanit am Mittwoch, 19. August 2020

COMMENTS