HomeShoqëri

Kujdes se si vozitni nga dita e nesërme në Bujanoc!

Komuna e Bujanocit përmes një njoftimi zyrtar paralajmëron të gjithë ngasësit e veturave se nga dita e nesërme do të vendoset regjimi i ri i qarkull

Pas mesnatës fillon llogaritja verore e kohës
700 maska për nxënësit e Sh. F. „ M.Kadriu „ në Tërnoc
Britanezët për vizitë në KKSH


Komuna e Bujanocit përmes një njoftimi zyrtar paralajmëron të gjithë ngasësit e veturave se nga dita e nesërme do të vendoset regjimi i ri i qarkullimit në disa pjesë të qytetit, transmeton FOLonline.
E gjithë kjo për shkak të nisjes së punimeve në rrugën kryesore.
Se për cilat zona të qytetit bëhet fjalë dhe si do të zhvillohet komunikacioni mësoni në njoftimin në vazhdim.

NJOFTIM PËR PUNIME NË RRUGË DHE REGJIM TË RI TË QARKULLIMIT TË TRAFIKUTNjoftojmë qytetarët e komunës së Bujanocit dhe…

Gepostet von Komuna e Bujanocit – Faqja Zyrtare am Dienstag, 18. August 2020

COMMENTS