Author: folonline

Studiuesit kanë zbuluar se ka tri variante të coronavirusit të ri, të përhapur në të gjithë botën

Studiuesit kanë zbuluar se ka tri variante të coronavirusit të ri, të përhapur në të gjithë botën

Studiuesit që hartografuan disa nga përhapjet origjinale të coronavirusit te njerëzit kanë zbuluar se ka disa variante të virusit në të gjithë botën. [...]
UEFA me vendime të reja, shtyhet përsëri ndeshja Maqedoni – Kosovë

UEFA me vendime të reja, shtyhet përsëri ndeshja Maqedoni – Kosovë

UEFA ka mbajtur sot një video-konferencë me 55 federatat e saj anëtare, ku janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme sa i përket ecurisë së mëtejshm [...]
Arrestohet pronari i lokalit në Bujanoc, hapi lokalin së bashku mysafir të tjerë

Arrestohet pronari i lokalit në Bujanoc, hapi lokalin së bashku mysafir të tjerë

Policia arrestoi E.S në Bujanoc. (1988) sepse atë e gjeti atë në objektin e tij hotelerik, “së bashku me disa qytetarë të tjerë”, duke shkelur kështu [...]
Ora policore prej 13, cka nëse dalni dhe ndaloheni nga policia

Ora policore prej 13, cka nëse dalni dhe ndaloheni nga policia

Sot, pas orës 1 pasdite, vetëm ata që kanë leje mund të lëvizin gjatë orës policore dhe këta janë kryesisht punonjës mjekësor, korrierë apo agjentë sh [...]
Mbi 3,000 raste të reja me coronavirus brenda një dite në Turqi, numri i të vdekurve arrin në 501

Mbi 3,000 raste të reja me coronavirus brenda një dite në Turqi, numri i të vdekurve arrin në 501

Në 24 orët e fundit, në Turqi janë gjetur edhe 3,013 raste të reja me coronavirus, derisa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka arritur në 23,934. [...]
5 / 5 POSTS

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615