HomeAktuale

Pas çertikimit të Listës zgjedhore, Pajaziti i drejtohet opinionit

Kryetari i Alternativës për Ndryshim, Arbër Pajaziti, pas çertifikimit të Listës zgjedhore për zghedhjet lokale të 21 qershorit, me anë të një video

Mesazhi i diplomatit Valon Gashi rreth regjistrimit të popullsisë
Diskutim publik për buxhetin e vitit 2022
Mirënjohje për investimin në Preshevë


Kryetari i Alternativës për Ndryshim, Arbër Pajaziti, pas çertifikimit të Listës zgjedhore për zghedhjet lokale të 21 qershorit, me anë të një video paraqitje i’u është drejtuar anëtarëve dhe simpatizantëve të këtij subjekti politik, por edhe gjithë shqiptarëve të kësaj komune, shkruan Folonline.com.
Pajaziti ka falenderuar përkrahësit e Listës zgjedhore „ Alternativa për Ndryshim- Arbër Pajaziti „, si dhe ka folur për Listën e kandidatëve për këshilltarë të KK të Bujanocit.
Ndryshe, KKZ ka çertifikuar këtë listë me numrin 7-të në rradhitjen e përgjithshme.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon në vazhdim:

Arbër Pajaziti – Alternativa për Ndryshim

Gepostet von Arbër Pajaziti am Freitag, 15. Mai 2020

COMMENTS