HomeAktuale

Pajaziti takon përfaqësuessit e KBI-së: Të mos keqpërdoren thirrjet për unitet në varësi të levërdive partiake

Kandidati i APN-së për kryetar të Bujanocit, Arbër Pajaziti, ka takuar sot një delegacion të KBI-së. Pajaziti ka përshëndetur vizitat që po i bëjnë

Rikthehen emocionet e futbollit në TV Spektri
Nuk ka marrëveshje për targat, bisedimet vazhdojnë nesër
Zgjedhjet parlamentare thellojnë hendekun: Akuza dhe gjuhë denigruese midis PVD-së dhe APN-së


Kandidati i APN-së për kryetar të Bujanocit, Arbër Pajaziti, ka takuar sot një delegacion të KBI-së.
Pajaziti ka përshëndetur vizitat që po i bëjnë drejtuesit e këtij institucioni fetar gjatë kohës së fushatës zgjedhore.
I pari i APN-së në Bujanoc është shprehur se thirrjet për unitet që ishin parim i sinqertë i këtij subjekti politik që nga themelimi nuk duhet të shihen si varësi e levërdive partiake nga subjektet tjera.

Postimi i plotë i Pajazitit:

Patëm kënaqësinë që në selinë tonë të presim delegacionin e Këshillit të Bashkësisë Islame në Bujanoc.Gjatë bisedës…

Gepostet von Arbër Pajaziti am Samstag, 6. Juni 2020

COMMENTS