HomePolitikë

Pajaziti ironizon me praktikën profesionale

Kryetari i Alternativës për Ndryshim në Bujanoc, Arbër Pajaziti, ka ironizuar me praktikën profesionale e cila finansohet nga pushteti lokal. P

Parku i Tërnocit bëhet edhe me këndin e fëmijëve
Kordinatori kulturor i shqiptarëve në Bursa të Turqisë, vizitë në Bujanoc
Prezent edhe Arifi: Përveç Komandant Lleshit dekorohet edhe publicisti Llukman Halili

Kryetari i Alternativës për Ndryshim në Bujanoc, Arbër Pajaziti, ka ironizuar me praktikën profesionale e cila finansohet nga pushteti lokal.

Përmes një postimi në Facebook, Pajaziti është shprehur se për përzgjedhjen e kandidatëve si kriter mjafton libreza partiake.

Postimi i Pajazitit:

Nëse e ke kry njëherë praktikën, nuk mundesh më edhe në qoftë se prishet koalicioni që na kanë detyru me bo me zor. 😂😂

Kandidati: Çka duhet me pru prej dokumentave për me mbajtë praktikën?

Pushteti: Librezën e partisë veq. 😉

Nëse je APN nuk ka praktikë, nëse je SPS dhe SNS po.

Kriteret kryesore të konkursit të stërzgjatur.

“Ditë të mira po vijnë” 😂

COMMENTS