HomeSport

Mjeshtri i karatesë Bejar Fazliu për vizitë tek KK Besa

Mjeshtri i karatesë, sensei-Bejar Fazliu, ka qenë për vizitë sonte në Klubin e Karatesë „Besa“ në Bujanoc. Me këtë rast, përveç takimit me ish

Ngordh lopa në Dobrosin, kërkohet ndihma e Nagip Arifit dhe Shqiprim Musliut
Konfuzion: Ku të lajmërohen mjekët e Luginës, në komuna apo në KKSH?!
Isufi pas fitores ndaj kroatit Mishiq, synon luftë për ndonjë titull të madh

Mjeshtri i karatesë, sensei-Bejar Fazliu, ka qenë për vizitë sonte në Klubin e Karatesë „Besa“ në Bujanoc.

Me këtë rast, përveç takimit me ish studentët e tij, Fazliu zhvilloi edhe një stërvitje të përbashkët.

Ky është njoftimi i KK Besa:

Në një atmosferë të ngrohtë dhe vëllazërore në ambientet e klubit të karatesë”Besa”në Bujanoc,sonte e kishim të ftuar sensein e rrespektuar z.Bejar Fazliu i cili këto ditë po qëndron në vendëlindje,dhe me këtë rast u takuam me disa prej ish studentëve të senseit dhe zhvilluam një stërvitje të përbashkët.

Ishte knaqësi dhe nder të jemi nikoqir i këtij takimi.

Faleminderit sensei Bejar Fazliu,faleminderit dhe shokëve e që disa prej tyre jetojnë dhe veprojnë jashtë vendlindjes që sonte na u bashkangjiten në këtë stërvitje të përbashkët.

Tradita vazhdon…..ossssssss

COMMENTS