HomeMagazinë

Kurorëzohet Kapiteni i KF “Tërnoci”

Kapiteni i Klubit Futbollistik Tërnoci, Bujamin Xhemaili, edhe zyrtarisht i ka dhënë fund sot beqarisë. Qendërsulmuesi nga Bilaçi, përmes profi

Erdhën librat, entuziazmohet Mustafa
Zjarri në Corroticë vihet nën kontroll(foto &video)
Deklarimet nga zyrtarët policorë dhe të prokurorisë, regojnë Kamberi dhe Lutfiu

Kapiteni i Klubit Futbollistik Tërnoci, Bujamin Xhemaili, edhe zyrtarisht i ka dhënë fund sot beqarisë.

Qendërsulmuesi nga Bilaçi, përmes profilit të tij në Facebook ka postuar disa fotografi duke vënë nënshkrim me të fejuarën e tij Artën nga Presheva mbi dokumentin i cili shënon vënien e kurorës.

Pas këtij akti solemn, çifti ka realizuar disa foto të cilat kanë marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e tyre.

Tashmë ata kanë përcaktuar edhe datën e dasmës për pjesën e parë të muajit gusht.

Golashënuesi më i mirë i kampionatit të sapopërfunduar, “Buja”, jetën bashkëshortore do ta nis në Zvicër ku e dashura e tij jeton prej vitesh.

Mungesa e Xhemailit do të jetë një hendikep i madh për KF Tërnoci i cili nga sezoni i ardhshëm garon në nivel më të lartë garash.

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615