HomeShoqëri

Kryetarët e bashkive shqiptare takohen në Gjakovë, Bujanoci prezantohet nga Arifi

Qyteti i Gjakovës ishte sot nikoqir i Asamblesë së Përgjithshme të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon. Bujanoci u prezantua nga kryetari i

Arifi: Fjala jonë është puna
Lajçaku pas takimit me përfaqësuesit nga Lugina: Të drejtat e minoriteteve, kyçe në procesin e integrimit evropian
Përse po kujdestaron policia tek Lapidari i „Lleshit“ dhe si dështoi vendosja e flamujve në Tërnoc?(foto)

Qyteti i Gjakovës ishte sot nikoqir i Asamblesë së Përgjithshme të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon.

Bujanoci u prezantua nga kryetari i komunës, Nagip Arifi.

Postimi i Arifit rreth këtij takimi:

Sot kisha nderin të takoj dhe të bisedoj me kryetarët e komunave anëtare të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon në ansamblenë e përgjithshme të UBSHR-së që u mbajt në qytetin e Gjakovës.

Në këtë ngjarje ndamë eksperiencat dhe vizionet tona për të zhvilluar ide dhe projekte të rëndësisë së veçantë për komunat tona.

Shfrytëzova nga rasti që ta falemnderoj kryetarin e Bashkisë së Tiranës z. Erion Veliaj për financimin e palestrës sportive në shkollën fillore “Naim Frashëri” në Bujanoc.

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615