HomeAktuale

KBI fton subjektet shqiptare t’i përgjigjen ftesës së PD-së për konsultime rreth koalicionit në Bujanoc

Këshilli i Bashkësisë Islame i ka bërë sonte thirrje subjekteve politike shqiptare t’i përgjigjen pozitivisht ftesës së PD-së për konsultime rreth k

Bashkësia e Lokale e Tërrnocit e gatshme për „ Ditët e Komandant Lleshit „
Kryetari Mustafa paditet për përdorimin e flamurit kombëtar
Arifi takon ambasadorin e Sllovenisë


Këshilli i Bashkësisë Islame i ka bërë sonte thirrje subjekteve politike shqiptare t’i përgjigjen pozitivisht ftesës së PD-së për konsultime rreth koalicionit qeverisës në Bujanoc, shkruan FOLonline.
Në këtë thirrje e cila është bërë publike përmes Facebookut, KBI thekson se partitë shqiptare kanë obligim para kombit dhe para Zotit t’i përgjigjen kësaj feste, në të kundërtën to mbajnë përgjegjësi para qytetarëve.
KBI në Bujanoc në prag të fushatës elektorale kishte realizuar disa vizita tek subjektet shqiptare duke bërë thirrje për kujdes gjatë ecurisë së saj.

Më poshtë ju sjellim Ftesën e plotë të KBI-së në Bujanoc:

FTESËKëshilli i Bashkësisë islame në Bujanoc,, FTON të gjitha partitë politike shqiptare në komunën e Bujanocit,, të…

Gepostet von KBI-Bujanoc.com am Donnerstag, 25. Juni 2020

COMMENTS