HomeAktuale

Enuziazmohet Gent Cakaj, ja çfarë fjalë thotë për marrëveshjen në Bujanoc

Kryediplomati shqiptar, Gent Cakaj, ka mirëpritur marrëveshjen gjithshqiptare për koalicionin qeverisës në Bujanoc. Përmes një postimi në Faceboo

Filloristët e klasave të ulëta megjithatë në shkollë
Sinani: Serbia ende nuk e ka gadishmërinë për tu përballur me realitetin
Arifi takon zyrtarët e OKB-së

Kryediplomati shqiptar, Gent Cakaj, ka mirëpritur marrëveshjen gjithshqiptare për koalicionin qeverisës në Bujanoc.
Përmes një postimi në Facebook, Cakaj ka përdorur një gjuhë entuziasmuese dhe triumfuese.

Postimi i plotë i ministrit Cakaj:

Miq, miq, miq:NJË SUPER LAJM NGA ZEMRA E LUGINËS SË PRESHEVËS 🇦🇱❤: Partitë politike shqiptare tashmë kanë mbyllur…

Gepostet von Gent Cakaj am Freitag, 17. Juli 2020

COMMENTS