HomePolitikë

Arifi: Turp për Kamberin dhe Lutfiun, asnjë fjalë për pasivizimin para Vuçiqit

Pas takimit të sotëm konsultativ me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, të përfaqësuesve të listës zgjedhore "Beteja politike e shqiptarëve v

Kumtesë e APN-së, dega në Bujanoc
Ndërron jetë publicisti Llukman Halili nga Tërnoci
Bashkësitë Lokale nisin t’i ftojnë qytetarët për vaksinim

Pas takimit të sotëm konsultativ me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, të përfaqësuesve të listës zgjedhore “Beteja politike e shqiptarëve vazhdon ka reaguar kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi.

Ai e ka quajtur turpëruese rrjedhën e bisedës, ngase, siç tha, anjë fjalë për pasivizimin s’u dëgjua.

Postimi i Arifit:

Deputeti doraputhës Kamberi, i cili për herën e dytë mori mandatin e deputetit me mëshirën e Vucicit dhe “asistenti” i tij lokal — kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar, sot qenkan takuar me presidentin e Serbisë. Në këtë takim, ata që bëhen skiftera në Kosovë e pula në Beograd, nuk e paskan folur as edhe NJË fjalë për PASIVIZIMIN e shqiptarëve në Luginë të Preshevës.
Turp!

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615