HomeSport

Talentja e futbollit Elda Nuredini ftohet në Përfaqësuesen e Kosovës

Futbollistja e gruposhave të reja, Elda Nuredini, nga fshati Osllarë i Bujanocit, ka marrë ftesë nga Përfaqësuesja e Kosovës në futboll për katego

Fejtoni: Një tregim serbo-shqiptar: Destabilizimi zhvendoset në jug të Serbisë (pjesa 10)
Vendosja e flamurit kombëtar nga deputeti Kamberi a u bë shkas që parlamenti i Serbisë të sjell „Kodin etik „?
Reagon Shoqata e Pavarur e Gazetarëve të Serbisë: MPB dhe Prokuroria me uregjencë të trajtojnë rastin e Ismailit, burgim për kërcënuesit

Futbollistja e gruposhave të reja, Elda Nuredini, nga fshati Osllarë i Bujanocit, ka marrë ftesë nga Përfaqësuesja e Kosovës në futboll për kategorinë U-17.

Elda për momentin luan me KF 2 Korriku në Prishtinë, ndërsa stërvitjet individuale po i kryen tek KF Tërnoci, nën përkujdesjen e trajnerit Fuat Rexhepi.

Vet trajneri Rexhepi, Eldën e ka cilësuar si talente të jashtëzakonshme duke qenë i bindur se ajo para vetes ka një karrierë të bujshme.

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615