HomeAktuale

Shqiprim Arifi: Kemi qenë të sigurt në pafajsinë e stafit tonë

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka shprehur keqardhje ndaj ndodhive të fundit në këtë komunës si pasojë e arrestimeve në disa zyrta

Shënohet 23 vjetori i daljes në skenë të UÇPMB-së, nderohen dëshmorët
Një javë para përfundimit të regjistrimit: Komuna e Bujanocit 48.600 banorë
Në Bujanoc ofrohen shërbime seksuale me pagesë


Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka shprehur keqardhje ndaj ndodhive të fundit në këtë komunës si pasojë e arrestimeve në disa zyrtarëve të administratës dhe subjektit politik, Alternativa për Ndryshim.
Përmes një postimi në Facebook, Arifi është shprehur i sigurt në pafajsinë e bashkëpunëtorëve të tij.
Ai poashtu ka akuzuar oponentët politik rreth këtyre veprimeve të ndërmarrë nga Prokuroria dhe MPB-ja.

Postimi i plotë i Arifit:

Njoftim për opinionNdjej keqardhje për ngjarjet e ndodhura ditën e djeshme, ku si rrjedhojë e inicimit të procedurës…

Gepostet von Shqiprim Arifi am Freitag, 5. Juni 2020

COMMENTS