HomeNë fokus

Shaip Kamberi kthehet në komunë

Kryetari i Partisë për Veprim Demokratik dhe deputeti popullor, Shaip Kamberi, sot i’u është rikthyer godinës së komunës së Bujanocit. Por për dall

Çertifikohet lista e APN-së për zgjedhjet e KKSH-së
“Agallarët” tubohen “Te centralla”, pastaj nisen drejt stadiumit
MUSTAFA:BARAZIA, DIVERSITETI DHE PËRBALLJA ME TË KALUARËN JANË NEVOJË URGJENTE PËR DEMOKRACINË


Kryetari i Partisë për Veprim Demokratik dhe deputeti popullor, Shaip Kamberi, sot i’u është rikthyer godinës së komunës së Bujanocit.
Por për dallim nga katër vitet e fundit, ai sot nuk kishte ndonjë obligim.
I shoqëruar nga kryetari i KKSH-së, Ragmi Mustafa dhe figura tjera partiake, ata vizituan kryetarin e Kuvendit Komunal, Enver Ramadanin i cili poashtu është kuadër i PVD-së.
Lajmin për vizitën e bëri publik vet Ramadani përmes profilit të tij në Facebook.
„ Sot pata kënaqësin të mirëpres delegacionin nga Partia për Veprim Demokratik.
Mbështetja e pakursyer për angazhimin dhe lartësimin e misionit të përbashkët në adresimin e problemeve dhe sfidave të qytetarëve të komunës së Bujanocit është inkurajuese „, ka shkruar ndër të tjera Ramadani.

COMMENTS