Homezgjedhjet2020

Secili falenderon votuesit, edhe ata që fituan por edhe ata që nuk u ndanë të kënaqur

Zgjedhjet e 21 qershorit tanimë janë pas nesh. Subjektet politike në përgjithësi ato i kanë cilësuar si demokratike, ndërsa kanë përgëzuar elektorat

Drejtuesit e Aleancës për Luginën urojnë ambasadorin Canaj
Rrugica e familjes së dëshmorit në Dobrosin, “hije e zezë “ e koalicionit në Bujanoc
N.P. Komunalia: Po punohet për rifurnizim me ujë të pijshëm


Zgjedhjet e 21 qershorit tanimë janë pas nesh. Subjektet politike në përgjithësi ato i kanë cilësuar si demokratike, ndërsa kanë përgëzuar elektoratin për kulturën e treguar gjatë votimit, shkruan FOLonline.
Partia Demokratike e cila doli fituese, sot shprehi falenderimet e saja për të gjithë ata që i’a besuan votën, ndërsa gjatë ditës së djeshme këtë e bënë APN dhe PVD.
Këto dy të fundit nuk ngurruan ta përgëzojnë fituesin e zgjedhjeve në nivel lokal, ndërsa të gjitha partitë po admirojnë edhe përfqësimin në nivel republikan.

Më poshtë u’a sjellim kumtesat e PD-së, APN-së dhe PVD-së:

Partia Demokratike sot ka mbajtur mbledhjen e saj të parë me kryesinë dhe kryetarët e nëndegëve pas zgjedhjeve lokale…

Gepostet von Partia Demokratike am Dienstag, 23. Juni 2020

Të nderuar qytetarë,Faleminderit për maturinë e pjekurinë e treguar dje e për besimin e dhënë që PVD të ketë 8…

Gepostet von Partia për Veprim Demokratik am Montag, 22. Juni 2020

Alternativa për Ndryshim- Bujanoc: Komunikatë Përkundër dukurive negative, vlerësojmë procesin zgjedhor si demokratik…

Gepostet von Alternativa Për Ndryshim – Bujanoc am Montag, 22. Juni 2020

COMMENTS