HomeShoqëri

Rruga Tërnoc- Breznicë përsëri e kalueshme

Rruga që lidh Tërnocin me Breznicën sërish është e qarkullueshme. Lajmin e ka bërë të ditur komuna e Bujanocit përmes faqes zyrtare në Facebook. K

Drejtorët e shkollave për takim në KKSH
Mustafa & Kamberi: Kèrkojmè qarkullim tè lirè nè kufi dhe shèrim nè Kosovè
Falja e Bajramit nga Xhamia e Strugarëve LIVE në transmetim


Rruga që lidh Tërnocin me Breznicën sërish është e qarkullueshme.
Lajmin e ka bërë të ditur komuna e Bujanocit përmes faqes zyrtare në Facebook.
Kujtojmë se kjo rrugë kishte pësuar dëmtime në disa pjesë si pasojë e reshjeve të pandërprera të shiut.

Njoftojmë shfrytëzuesit e rrugës Tërnoc – Breznicë se pas bllokimit të rrugës përshkak reshjeve të shiut, nga sot kjo rrugë është e qarkullueshme.

Gepostet von Komuna e Bujanocit – Faqja Zyrtare am Sonntag, 9. August 2020

COMMENTS