HomePolitikë

Rexhepi përsëri thumbon Arifin

Kandidati për kryetar komune nga PVD, Driton Rexhepi, përsëri ka thumbuar kryetarin e komunës së Bujanocit, Nagip Arifin. Përmes postimit në Facebo

Pajaziti për konkursin për pranimin e policëve të rinj: Nuk mund të kërkojnë vota ata që për 20 vjet në pushtet nuk e ruajtën policinë multietnike
Kumtesë e policisë lidhur me konfiskimin e drogës në Tërrnoc
Akri Çipa: I domosdoshëm reciprociteti mes serbëve të Kosovës me shqiptarët e Luginës


Kandidati për kryetar komune nga PVD, Driton Rexhepi, përsëri ka thumbuar kryetarin e komunës së Bujanocit, Nagip Arifin.
Përmes postimit në Facebook, Rexhepi i ka cilësuar afera imagjinare paralajmërimet e Arifit për publikimin e fituesve të subvencioneve të bujqësisë.

Postimi i plotë i Driton Rexhepit:

“Aferat imagjinare” të subvencioneve të bujqëve, dështimi kuptimplotë!
Si duket nuk ka bojatisje dhe gënjeshtër, e aq më pak duke trilluar “afera imagjinare” që do ta bëjë derman qeverisjen e Bujanocit.
Ofroni qytetarëve investime reale, që krijojnë vende pune e i japin frymë ekonomisë lokale, mjaft më me shoë-et e trilluara, sepse asnjë formë propagande nuk mund ta fshehë mos fillimin e realizimit të premtimeve elektorale!
Gënjeshtrat e përditshme dhe propaganda nuk e shëndërrojnë të bardhën në të zezë.

COMMENTS