HomeNë fokus

Në Skenderaj takohen Jashari-Musliu

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka pritur në një takim zv/kryetarin e komunës së Bujanocit, Shqiprim Musliun. Në njoftimin e bërë

Arifi: Nga nesër puna fillon në ora 7:00
Trupi Kordinues shpall konkurs për ndërmarrësit
Tërnoci dhe Lugina kalojnë në Rrethin e Tretë të Kupës


Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka pritur në një takim zv/kryetarin e komunës së Bujanocit, Shqiprim Musliun.
Në njoftimin e bërë publik nga faqja e komunës së Skenderajt në Facebook është thënë se Kosova dhe Shqipëria i kanë borxh Luginës për t’i ndihmuar.

Kryetari Jashari priti në takim zëvendës kryetarin e komunës së Bujanocit, Shqiprim MusliuKryetari i Komunës së…

Gepostet von Komuna Skenderaj am Dienstag, 11. August 2020

COMMENTS