HomeShoqëri

Breznica dhe Malësia që dy ditë pa rrymë, mungon edhe uji

Breznica dhe fshatrat e Malësisë së Bujanocit kanë ngelur që dy ditë pa energji elektrike. Lajmin e ka bërë publik faqja në facebook e këtij fshati

Drejtuesit e Aleancës për Luginën urojnë ambasadorin Canaj
Drejtuesit e APN-së në gjyq për flamurin
Arifi pret ambasadorin e OSBE-së


Breznica dhe fshatrat e Malësisë së Bujanocit kanë ngelur që dy ditë pa energji elektrike.
Lajmin e ka bërë publik faqja në facebook e këtij fshati, transmeton FOLonline.
Përmes këtij shkrimi thuhet se si pasojë e rrymës fshati ka mbetur edhe pa ujë.
Poashtu kritikohen edhe pushtetet lokale që vijnë e shkojnë që nuk intervenojnë tek Elektrodistribucioni që ky problem njëherëe përgjithmomë të zgjidhet.

Postimi i plotë:

Breznica dhe Malësia e Bujanocit pa rrymë!Sot dita e dytë që ky rajon i madh po mbetet pa rrymë, ndërsa sot Breznica…

Gepostet von Breznica am Dienstag, 11. August 2020

COMMENTS