HomeShoqëri

Ramadani në takim me Parlamentet e nxënësve

  Kryetari i Kuvendit Komunal të Bujanocit, Enver Ramadani, ka pritur sot në takim nxënësit e shkollave te mesme, njëherit Parlamentet e d

Çka u tha pas takimit konsultativ me Vuçiqin (video)
Shfaqet dokumentari kushtuar Joe DioGuardit, prezent edhe përfaqësues nga Lugina
Përfaqësues të lartë të OSBE-së për vizitë në Bujanoc

 

Kryetari i Kuvendit Komunal të Bujanocit, Enver Ramadani, ka pritur sot në takim nxënësit e shkollave te mesme, njëherit Parlamentet e dy shkollave , Shkolla e mesme Sezai Surroi – Bujanoc dhe Sveti Sava Bujanoc.

“Bashkëbiseduam për mundësin e mbështetjes së Kuvendit Komunal dy shkollave me projekte të veçanta në sferat e sigurisë, barazisë dhe angazhimet tjera të frytshme për shoqërinë tonë.

E ardhmja është e të rinjëve, andaj duhet të mbështeten”, ka shkruar Ramadani në Facebook.

COMMENTS