HomePolitikë

PD „tregon dhëmbët“

Anëtarësime nëpër parti, krijime të grupimeve të reja politike, aderime nga subjekti në subjekt...., janë vetëm disa nga treguesit se aroma e zgje

Havari në rrjetin e ujësjellësit, Tërnoci mbetet pa ujë
Mustafa kundërshton idenë e Vuçiqit
Arifi në promovimin e bizneseve të Luginës në Zvicër

Anëtarësime nëpër parti, krijime të grupimeve të reja politike, aderime nga subjekti në subjekt…., janë vetëm disa nga treguesit se aroma e zgjedhjeve ka zënë të nihet që tani.

Në këtë mes, nuk ka mbetur anash as Partia Demokratike e Nagip Arfit.

Sonte, lideri partiak ka publikuar një fotografi me anëtarë dhe aktivistë të subjektit të cilin ai e udhëheq.

„Gati për sdidat e ardhshme“, ka shkruar në Facebook kryetari i PD-së, Nagip Arifi.

 

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615