HomeNë fokus

PD i’a kthen PVD-së: Viktimizimi është arma e juaj

Partia Dmokratike- PD ka reaguar ndaj kumtesës së PVD-së, duke potencuar se kjo e fundit gjithnjë ka dashur të luaj rrolin e viktimës. Me këtë rast

Humanizmi në vepër- vendosen ulëse në rrugën Tërnoc- Breznicë
Ombudsmani kosovar vizitoi Bujanocin
Shpërblehen nxënësit më të mirë


Partia Dmokratike- PD ka reaguar ndaj kumtesës së PVD-së, duke potencuar se kjo e fundit gjithnjë ka dashur të luaj rrolin e viktimës.
Me këtë rast, PD ka numëruar disa veprime nga zgjedhja e Nagip Arifit në krye të komunës duke i cilësuar si suksese ende pa u bërë 50 ditë në qeverisje.
Poashtu, ky subjekt politik i ka numëruar disa veprime të përbërjes së kaluar qeverisëse duke i quajtur si të dëmshme.
“ I dimë të gjitha mallëverzimet dhe keqpërdorimet tuaja “, thuhet ndër të tjera në kumtesën e PD-së.

Reagimi i plotë i PD-së:

Viktimizimi vazhdon të mbetet arma e vetme e PVD-sëPartia Demokratike njofton gjithë opinionin se me ardhjen e saj në…

Gepostet von Partia Demokratike am Mittwoch, 9. September 2020

COMMENTS