HomeKoronavirusiShëndetësi

Mjekja që mori vaksinën kundër koronavirusit nuk ka vdekur

Elisa Granato, e cila mori vaksinën kundër koronavirusit të premten si pjesë e provave klinike në Oksford të Britanisë së Madhe, nuk ka ndër

Afër 7000 të infektuar për një ditë në Serbi
Edhe pesë raste të reja me Koronë në Bujanoc
Epidemiologu Tiodoroviq: Gjendja në Bujanoc dhe Preshevë shumë e paqartë, në Bujanoc 12 të vdekur nga korona

Elisa Granato, e cila mori vaksinën kundër koronavirusit të premten si pjesë e provave klinike në Oksford të Britanisë së Madhe, nuk ka ndërruar jetë ashtu sikurse kishin shkruar në mediat sociale.

BBC ka folur sot me mikrobiologen, e cila konfirmoi se ndjehej mirë dhe se kishte dhënë një mostër gjaku këtë mëngjes për test.

Granato tha se planifikon të kalojë ditën duke shijuar motin e këndshëm jashtë.

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615