HomeSport

Kryetari Shqiprim Arifi si futbollist, luan në ndeshje miqësore dhe uron KF Lugina për titullin kampion

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka luajtur sot aktivisht në një ndeshje miqësore në futboll për nder të shpalljes kampion të KF L

Kjo është autoambulaca moderne për Bujanocin
Covid 19: Ndërron jetë eksperti i IT-së
Qazimi: Askush nuk mund ta njollos luftën e UÇPMB-së

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka luajtur sot aktivisht në një ndeshje miqësore në futboll për nder të shpalljes kampion të KF Lugina.

Arifi është paraqitur me nr.24 në fanelën e ekipit, ndërsa me rastin e zyrtarizimit të titullit kampion të klubit nga Presheva, ka shkruar:

Ndjenjë e veçantë krenarie për kualifikimin e djemëve tanë të K.F. “Lugina” në një ligë më lartë ⚽️

Kënaqësi pjesmarrja në lojën miqësore për të festuar shpalljen e tyre si kampiona 🥇

Urime për fitoren, djema 🏆

Faleminderit për emocionet dhe krenarinë 💙

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615