HomePolitikë

Kryeministri Kurti takon deputetin Kamberi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka pritur sot në kabinetin e tij deputetin popullor dhe shefin e Grupit Parlamentar “ Lugina e bashkuar- SDA

Presidenti i Shqipërisë dekoron Ridvan Qazimin- Komandant Lleshin
Kamberi drekë pune me Ambasadorin e OSBE-së
Ruzhdi Halili merr timonin e Komunalisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka pritur sot në kabinetin e tij deputetin popullor dhe shefin e Grupit Parlamentar “ Lugina e bashkuar- SDA Sanxhak “, Shaip Kamberin.

“ Me Kryeministrin Kurti, sot në Prishtinë, për t’u informuar, koordinuar dhe dakorduar për proceset me interes të përbashkët”, ka shkruar Kamberi në Facebook duke bashkangjitur disa fotografi nga takimi.

COMMENTS