HomeNë fokus

Krerët e Bujanocit takojnë drejtuesit shtetërorë të Maqedonisë

Kryetari dhe zv/kryetari i Bujanocit, Nagip Arifi, përkatësisht, Shqiprim Musliu, kanë takuar sot në Shkup zv/kryeministrin e parë të qeverisë së Ma

Donacion për Bujanocin nga Ministria e Ambientit
Reagim i Kamberit për refuzimin e prokurorëve shqiptarë
Koalicioni me bartës Shaip Kamberin dorëzon listën në KRZ


Kryetari dhe zv/kryetari i Bujanocit, Nagip Arifi, përkatësisht, Shqiprim Musliu, kanë takuar sot në Shkup zv/kryeministrin e parë të qeverisë së Maqedonisë së veriut, Artan Grubin, dhe kryediplomatin, Bujar Osmani.
Sipas faqes zyrtare të komunës së Bujanocit, në këto takime të ndara është biseduar për bashkëpuninin institucional për të mirë e kësaj komune.

Kryetari i Komunës së Buajnocit Nagip Arifi i shoqëruar nga zëvendësi i tij Shqiprim Musliu kanë zhvilluar takime të…

Gepostet von Komuna e Bujanocit – Faqja Zyrtare am Donnerstag, 15. Oktober 2020

COMMENTS