HomeNë fokus

Ka nisur asfaltimi i rrugës Muhoc- Zarbicë

Në prani në qytetarëve të shumtë dhe udhëheqësve të pushtetit lokal, ka nisur sot asfaltimi i rrugës Muhoc-Zarbicë. Siç njofton faqja zyrtare e kom

Arti edhe në Bujanoc pjesë e pandashme për fëmijët(foto/video)  
Vendos Ramadani: Seanca konstituive e Kuvendit Komunal të Bujanocit me 30 korrik
Arifi reagon ndaj alarmeve për bomba, kërkon hetime të rasteve nga kompetentët


Në prani në qytetarëve të shumtë dhe udhëheqësve të pushtetit lokal, ka nisur sot asfaltimi i rrugës Muhoc-Zarbicë.
Siç njofton faqja zyrtare e komunës së Bujanocit në Facebook, lidhur me këtë ngjarje vendasit kanë organizuar solemnitet rasti me valle me motive kombëtare, transmeton FOLonline.
Asfaltimi i kësaj rruge pritet të përfundoj brenda 10 ditësh.

Asfaltimi i rrugës Muhoc – Zarbincë ka filluar të realizohet në prani të shumë qytetarëve të kësaj ane, të cilët pas një…

Gepostet von Komuna e Bujanocit – Faqja Zyrtare am Montag, 24. August 2020

COMMENTS