HomeNë fokus

Arifi takon eurodeputeten Von Cramon

Kryetari i Alternativës për Ndryshim, Shqiprim Arifi, ka takuar sot eurodeputeten dhe raportuesen për Kosovën në Bashkimin Evropian, Viola von Cramon. “Sot pata kënaqësinë të mirëpres në një drekë pune Eurodeputeten dhe raportuesen për Republiken e Kosovës 🇽🇰në Bashkimin Europian🇪🇺, znj. Viola von Cramon 🇩🇪💪”, ka shkruar Arifi në Facebook.

KSHL pjesë e Grupit Parlamentar „Regjionet evropiane“
Filloristët e “Naim Frashëri” vizitojnë Kuvendin Komunal të Bujanocit
Në spitalin e Vranjës ndërron jetë gjatë lindjes gruaja nga Presheva, fëmiu mbetet në jëtë

Kryetari i Alternativës për Ndryshim, Shqiprim Arifi, ka takuar sot eurodeputeten dhe raportuesen për Kosovën në Bashkimin Evropian, Viola von Cramon.

“Sot pata kënaqësinë të mirëpres në një drekë pune Eurodeputeten dhe raportuesen për Republiken e Kosovës 🇽🇰në Bashkimin Europian🇪🇺, znj. Viola von Cramon 🇩🇪💪”, ka shkruar Arifi në Facebook.

COMMENTS