HomeShoqëri

Arifi në promovimin e bizneseve të Luginës në Zvicër

Kryetari i komunës sê Bujanocit, Nagip Arifi, i shoqëruar nga shefi i kabinetit të tij, Sali Salihi, do të jenë pjesë e panairit të nesërm në Zvic

Xhirohet “Sofra e Tërnocit”
Edhe shtatë rrugë të asfaltuara në Lluçan dhe dy në Dobrosin
Arifi: “Ditët e gjykatës” meritë e APN-së

Kryetari i komunës sê Bujanocit, Nagip Arifi, i shoqëruar nga shefi i kabinetit të tij, Sali Salihi, do të jenë pjesë e panairit të nesërm në Zvicër i cili ka për qëllim promovimin e bizneseve nga Lugina.

Lajmin e bëri të ditur vet kryetari i Bujanocit përmes një postimi në Facebook.

“Gati për promovimin e bizneseve të Luginës në “Panairin Lugina 2023″ që do të zhvillohet nesër më 11 Mars prej orës 09:00 në Swiss Star Business Center, Grubenstrasse 5, Wetzikon, Zvicërr”,ka shkruar Arifi.

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615