HomeNë fokus

Shkolla e Mesme „ Sezai Surroi „ me njoftim të rëndësishëm për nxënësit

Drejtoria e Shkollës së Mesme „ Sezai Surroi „ në Bujanoc ka publikuar një njoftim për mënyrat e vijimit të mësimit me rastin e fillimit të vitit të

Mesazhe kërcënuese për Kamberin
Lutfiu dhe Musliu tek ambasadori Canaj
523 elektorë për zgjedhjet e Këshillit Nacional (lista)- dokument


Drejtoria e Shkollës së Mesme „ Sezai Surroi „ në Bujanoc ka publikuar një njoftim për mënyrat e vijimit të mësimit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor.
Përmes këtij njoftimi, sqarohet mbarëvajtja e procesit edukativ, krahas rekomandimeve tashmë të njohura në nivel shtetëror, transmeton FOLonline.

Njoftimi i plotë i Sh.M. „ Sezai Surroi „:

LajmërimTë dashur nxënës, të nderuar prindër, po e fillojmë vitin shkollor 2020/21 në kushte jo të zakonshme. Duke…

Gepostet von Shkolla e mesme Sezai Surroi – Bujanoc am Freitag, 28. August 2020

COMMENTS