HomeShoqëri

Ndryshim në regjimin e trafikut në qendër të Bujanocit

Për shkak të punimeve rreth asfaltimit të rrugës kryesore nga qendra e qytetit deri tek shtëpia e shëndetit, komuna e Bujanocit përmes faqes zyrtare

Ambasadori amerikan përuron kabinetin „Makers Lab“, në „Sezai Surroi“
Arifi-Mitroviq përsëri kokë më kokë rreth koalicionit
Pajaziti: Suspendimi i policëve shqiptarë ka prapavijë etnike


Për shkak të punimeve rreth asfaltimit të rrugës kryesore nga qendra e qytetit deri tek shtëpia e shëndetit, komuna e Bujanocit përmes faqes zyrtare ka bërë të ditur se nga data 25 shtator hyn në fuqi regjimi i ri i trafikut në disa rrugë.
Me këtë rast, kërkohet nga ngasësit e makinave të jenë më të kujdesshëm, transmeton FOLonline.
Se për cilat rrugë bëhet fjalë mund të mësoni në vazhdim:

Njoftim mbi ndërprerjen e trafikut dhe modifikimin e regjimit të qarkullimit në trafikutNë zbatim të nenit 65 të…

Gepostet von Komuna e Bujanocit – Faqja Zyrtare am Donnerstag, 24. September 2020

COMMENTS