HomeShëndetësi

„ Mjekët e Luginës „ ftojnë kolegët e tyre t’ju bashkangjiten

Shoqata „ Mjekët e Luginës „ nga takimi i tyre i fundit u ka bërë thirrje kolegëve të tyre të anëtarësohen në këtë shoqatë, shkruan FOLonline. Në n

46 tableta për filloristët e Bujanocit
KAMBERI: NJË LISTË E VETME ZGJEDHORE SHQIPTARE NË MEDVEGJË !
PD, PVD dhe LPD me marrëveshje për koalicion paszgjedhor në Bujanoc (dokument)


Shoqata „ Mjekët e Luginës „ nga takimi i tyre i fundit u ka bërë thirrje kolegëve të tyre të anëtarësohen në këtë shoqatë, shkruan FOLonline.
Në një njoftim të publikuar nga kjo shoqatë e cila kryesohet nga Dr. Bekim Arifi, otorinolaringolog, thuhet se është në interes kolegial por edhe human të kemi sa më tepër anëtarë.
Njoftimi i plotë:

Sot ne takimin me bordin drejtues te Shoqates shqyrtuam disa pika per cilat ram dakord te gjithe njezeri.Ftoje te…

Gepostet von Shoqata Mjekët e Luginës am Mittwoch, 9. September 2020

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615