HomeShoqëri

Mirënjohje për investimin në Preshevë

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi" ka pritur sot në një takim Ahmet Kuqin, pronarin e kompanisë "Solid", të cilit i ka shprehur murë

Enuziazmohet Gent Cakaj, ja çfarë fjalë thotë për marrëveshjen në Bujanoc
Çfarë rëndësie ka unifikimi i shqiptarëve të Luginës në Zvicër?
Hidhet poshtë ankesa për rivotim në Tërrnoc

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi” ka pritur sot në një takim Ahmet Kuqin, pronarin e kompanisë “Solid”, të cilit i ka shprehur murënjohje për investimin e tij në këtë komunë.

Postimi i Arifit:

Mirëprita në kabinetin tim, z.Ahmet Kuqi – pronarin e kompanisë Solid, ndaj të cilit shpreha mirënjohje për investimin e tij në fabrikën e këpucëve në Preshevë dhe krijimin e mundësisë për vende pune.

Me shumë respekt, e urova për mbarësi në punë!

COMMENTS