HomeTeknologji

Mirënjohje për Amarin nga Bujanoci

  Albanian ICT Awards ka nderuar me Mirënjohje Amar Isenin nga Bujanoci për prirjen e tij të avancuar në fushën e informatikës. Në një

Dr. Lejlan Sadiku- specialist i mjekësisë interne
Arifi: Jemi minoriteti më i diskriminuar
PARTIA DEMOKRATIKE KANDIDON AGIM HALITIN PËR KRYETAR TË KËSHILLIT KOMBËTAR SHQIPTAR

 

Albanian ICT Awards ka nderuar me Mirënjohje Amar Isenin nga Bujanoci për prirjen e tij të avancuar në fushën e informatikës.

Në një gala mbrëmje të mbajtur në Tiranë, djaloshi nga Bujanoci u nderua për aftësitë e spikatura në zhvillimin e lojërave kompjuterike përmes platformës Unity.

Amari ka dëshmuar talentin e tij në krijimin e lojës “Timezoid 1” dhe “Timezoid 2”.

 

 

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615