Category: Teknologji

Mirënjohje për Amarin nga Bujanoci

Mirënjohje për Amarin nga Bujanoci

  Albanian ICT Awards ka nderuar me Mirënjohje Amar Isenin nga Bujanoci për prirjen e tij të avancuar në fushën e informatikës. Në një [...]
Ky është djaloshi që krijoi lojën TimeZoid

Ky është djaloshi që krijoi lojën TimeZoid

Një djalosh nga Bujanoci ka krijuar lojën(TimeZoid) që me talentin e tij ka thyer rekordin në vend por dhe rajon. Djaloshi  fenomen [...]
2 / 2 POSTS

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615