HomeShoqëri

Lista preliminare e personave që do fitojnë banesë sociale në Bujanoc👇👇

Komisioni i formuar pranë komunës ka publikuar listën e personave të cilët do të posedojnë banesë sociale në Bujanoc. Bëhet fjalë për objektin

Kurti e Vitia takojnë specializantët nga të gjitha trevat shqiptare, edhe ata nga Lugina
LPD shpall zgjedhjet e brendshme
Prezent edhe Arifi: Përveç Komandant Lleshit dekorohet edhe publicisti Llukman Halili

Komisioni i formuar pranë komunës ka publikuar listën e personave të cilët do të posedojnë banesë sociale në Bujanoc.

Bëhet fjalë për objektin e ri i cili ka nis të ndërtohet me mjetet e BE-së dhe është i dedikuar kryesisht për familjet rome të zhvendosura nga Kosova.

Предлог прелиминарне листе за избор корисника за доделу социјалних станова

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615