HomeAktuale

Krerët institucional të Bujanocit në përkrahje të Thaçit dhe Veselit

Kryetari i konunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, dhe ai i Kuvendit Komunal, Adnan Salihu, me anë të një deklarate të përbashkët kanë shprehur shqetës

Pasivizimi i adresave në Luginë: Cakaj kërkon përfshirjen e Këshillit të Evropës
Rritet numri i kuadrove shqiptarë në shtëpinë e shëndetit, në funksion edhe spirometri
Pajaziti: Me sot përmbyllim rrethin e parë të ofertës për bashkëpunim me partitë shqiptare


Kryetari i konunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, dhe ai i Kuvendit Komunal, Adnan Salihu, me anë të një deklarate të përbashkët kanë shprehur shqetësimin e tyre pas publikimit të propozim aktakuzës ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli nga ana e Dhomave të Specializuara të Gjykatës Speciale në Hagë, shkruan FOLonline.

Kjo është deklarata e plotë:

Bashkë me kryetarin e Kuvendit komunal në Bujanoc, sot nxorrëm një deklaratë përkrahëse për Presidentin Hashim Thaçi dhe…

Gepostet von Shaip Kamberi am Freitag, 3. Juli 2020

 

COMMENTS