HomeSport

KF Tërnoci i gatshëm për nesër dhe rifillimin e kampionatit

Futbollistët e KF “Tërnoci” kanë zhvilluar sot stërvitjen e fundit në prag të fillimit të sezonit pranveror në Ligën rajonale në futboll. “Agal

Krerët institucional të Bujanocit në përkrahje të Thaçit dhe Veselit
Pajaziti: Disa kandidat për deputet po tentojnë të zhvendosin vëmendjen nga problemet që i kemi
Kërcënuesit ndaj familjes së Ismailit rrezikojnë burgim deri në pesë vjet

Futbollistët e KF “Tërnoci” kanë zhvilluar sot stërvitjen e fundit në prag të fillimit të sezonit pranveror në Ligën rajonale në futboll.

“Agallarët” realizuan disa ushtrime tekniko-taknike me të cilat synohet të arrihet fitorja e rradhës.

Tërnoci nesër ndeshet në fushën mysafire në Pavllovc, me klubin me të njejtin emër.

Kujtojmë se të dielen e kaluar ekipi ynë ka triumfuar me Pavllovcin me rezultat 3-1 në Rrethin e parë të garava për Kup.

Ndeshje e nesërme fillon në ora 15:00 ndërsa për shkak të masave në fuqi zhvillohet pa prezencën e shikuesve.

 

COMMENTS