Category: Opinion

Hoxhë Vesim Avdiu:  E vërteta ime

Hoxhë Vesim Avdiu:  E vërteta ime

Të nderuar besimtarë, familjarë dhe miq të mi, Ju që keni parë emrin tim të lakohet këto dita dhe jeni shqetësuar për një ngjarje që po raporto [...]
Politikanët e Luginës nuk e kanë shqetësim ikjen e të rinjve

Politikanët e Luginës nuk e kanë shqetësim ikjen e të rinjve

Shkruan Driton Hyseni   Shqetësimi për ikjen e të rinjve nga vendlindja për në Gjermani, nuk i ndalon politikanët shqiptarë të Preshevës e Buja [...]
Kush fitoi dhe humbi në Preshevë?!

Kush fitoi dhe humbi në Preshevë?!

Shkruan:Naser Pajaziti Në Preshevë në këtë të diele të fundit të Ramazanit u kurorëzua koalicioni qeverisës për pushtetin lokal, pas zgjedhjeve [...]
3 / 3 POSTS

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615