HomeSport

Arifi pret Isufin

Kryetari i komunës së Bujanocit, Nagip Arifi, ka pritur sot boksierin tonë të mirënjohur, Shefat Isufi. "Kënaqësi e veçant ta mirëpres kampioni

Kërcënohet me jetë familja e redaktorit të FOLonline
Tragjedia e Konçulit: Reagojnë edhe Arifi e Musliu
Qeveria e Kosovës ndan 70 mijë euro për blerjen e librave për nxënësit e Luginës

Kryetari i komunës së Bujanocit, Nagip Arifi, ka pritur sot boksierin tonë të mirënjohur, Shefat Isufi.

“Kënaqësi e veçant ta mirëpres kampionin në WBA, WBC, IBF, EUROPE dhe WBO Intercontinental dhe sfiduesin e titullit botëror në WBO Shefat Isufin.

Shefati nuk është veç krenaria e Tërnocit dhe komunës së Bujanocit, por edhe i të gjithë shqiptarëve kudo që janë “, ka shkruar Arifi.

COMMENTS