HomeKronikë

Në spitalin e Vranjës ndërron jetë gjatë lindjes gruaja nga Presheva, fëmiu mbetet në jëtë

Një grua 37 vjeçe nga rrethina e Preshevës ka ndërruar jetë gjatë lindjes në spitalin e Preshevës ndërsa fëmiu i posalindur ka arritur të mbetet n

Pajaziti për Koalicionin PVD, PD, LPD: Kamberi dhe Arifi si maca me miun
KAMBERI: NJË LISTË E VETME ZGJEDHORE SHQIPTARE NË MEDVEGJË !
Arifi kthehet në shtëpi

Një grua 37 vjeçe nga rrethina e Preshevës ka ndërruar jetë gjatë lindjes në spitalin e Preshevës ndërsa fëmiu i posalindur ka arritur të mbetet në jetë.

Lajmin e bënë të ditur mediat serbe, transmeton FOLonline.

Ndërkohë, mësohet se policia dhe prokuroria nuk ishin fare të njoftuar me këtë rast.

Megjithatë, nga Qendra spitalore në Vranjë kanë thënë për mediat se është bërë obduksioni i kufomës dhe se rezultati është në pritje.

Ata pohojnë se kanë njoftuar edhe ministrinë e shëndetësisë lidhur me rastin.

Ndërkohë, me të kuptuar për ngjarjen, thuhet se edhe Prokuroria ka nisur një hetim.

COMMENTS


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/folonline/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615